Hakkımızda

Hakkımızda
Hakkımızda

Özel DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Kurucu hekimimiz Dr. Özgür Yürük, 17 yıllık mesleki  tecrübesini, uzman diş hekimi kadrosuyla birleştirerek Fethiye’de diş sağlığı konusunda yüksek kalitede sağlık hizmeti  verebilmek amacıyla Mart 2019’da Özel DOC Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini hayata geçirmiştir.

DOC Klinik olarak,  diş hekimliği alanındaki yenilikleri ve gelişmeleri  yakından takip ederek kaliteli hizmet anlayışını benimseyip hasta memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefliyoruz.

Multidisipliner yaklaşımla tedaviyi benimseyen kliniğimizde; İmplantoloji, ağız ve çene cerrrahisi, ortodonti, pedodonti, protez, konservatif tedavi ve estetik diş hekimliği uygulamalarında uzman diş hekimleri tarafından hizmet verilmektedir.

Merkezimiz  her bölüme özel olarak hazırlanmış, aydınlık ve ergonomik kliniklerden oluşmaktadır. Kliniğimizde son teknoloji görüntüleme ekipmanları ile 3D Tomografi (CBCT) ve panaromik röntgen çekilmektedir. Yine kliniğimizde bulunan Sirona Cad-Cam (ağız içi tarayıcı ve kazıyıcısı) sistemi ile ölçü almadan dijital ortamda aynı gün zirconium, emax ve laminate kron tedavileri tamamlanabilmektedir.

DOC ekibi olarak Fethiye’de yaşayan ve Fethiye’ye diş tedavisi için gelen hastalarımızı mutlu ve sağlıklı bir gülümsemeye davet ediyoruz.

Team D.O.C “Smile with your doc”


Dr. Özgür Yürük Yönetici - Hekim
Dr. Dinçer Yılmaz Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı
Dr. Hüseyin Biçer Çocuk Diş Hekimliği Uzmanı
Dr. Cihan Erol Diş Hekimi
Dr. Erhan Kaya Protetik Diş Tedavisi
Dr. Doğuş Yılmaz Protetik Diş Tedavisi Uzmanı
Dr. Berker Atar Diş Hekimi